Waanzinbar: Trump, de Great Game en de Hartlanddoctrine
23-2-2025
Waanzinbar: Trump, de Great Game en de Hartlanddoctrine
Wat bezielt de Amerikanen in vredesnaam om op diverse plekken in Europa de elites hier tegen zich in het harnas te jagen? "Onze elites zijn kinderen die niet weten wanneer ze knikkeren of met vuur spelen."
Amerika speelt weer goede maatjes met Rusland, maar weerhoudt tegelijk de EU ervan om zich met Rusland te verzoenen. Welk Great Game speelt Trump?
Pim van Rijswijk schuift aan: MVO2025 staat weer voor de deur en wordt groter dan ooit!
Alleen in februari kosten de rvs-waterstaafjes nog 149,95. Vanaf 1 maart gaat de prijs naar 165,00 euro. Dus bestel snel nog een voor de oude prijs!
https://deblauwetijger.com/product/wa...
De belangrijkste titel van ons winterseizoen is nu in Nederlandse vertaling verschenen: 'Het einde van de vrouw, hoe de strijd tegen het patriarchaat ons heeft vernietigd'.
Bestel 'm ook: https://deblauwetijger.com/product/ca...
Kijk bij ons grootste succes van de afgelopen maanden: de diverse producten voor het herstructureren van water:
https://deblauwetijger.com/winkel/?_c...
Schaf die geopolitieke voordeelbundel aan, waar nu tijdelijk NOG EEN EXTRA GRATIS boek in zit; David Engels, 'Op weg naar het imperium'.
https://deblauwetijger.com/product/ge...
Toms boeken beide gesigneerd 'Permafrost' en 'Heerlijke platte wereld', kortweg: de TomTom-Bundel:
https://deblauwetijger.com/product/to...
PARELMOER ACTIE
Bereid je voor op het nieuwe moestuinseizoen en bestel nu de Zaaikalender 2025 van Charles Dowding met zijn no dig-methode! Of krijg de zaaikalender gratis bij aankoop van 40 euro aan koperen tuingereedschap!
https://deblauwetijger.com/product/ch...
Snelle link voor het kwartskristallen roerstaafje in walnoten koker:
https://deblauwetijger.com/product/wa...
De Zaaikalender 2025 is verschenen en kunt u los bestellen
https://deblauwetijger.com/product/ch...
Of in een bundel met de 'Vlees Epoque' en 'De filosofie van wijn':
https://deblauwetijger.com/product/ho...
Of bestel de Vlees-Epoque los:
https://deblauwetijger.com/product/ep...
Helpt u ook mee in ons proces tegen de Nederlandse Staat? Wij zijn er heel blij mee! Bestel een boek of doe mee aan onze crowdfunding:
https://deblauwetijger.com/crowdfunding/
Anonymous heeft gereageerd op nrc hoe het gaat met de: “Welke transitie? Je kan pas overgaan naar het ene als je een goed werkend alternatief hebt voor het…”
0 reacties :
Een reactie posten