Hoe de gesubsidieerde leugenindustrie de samenleving ondermijnt #DDDP
Het kabinet Schoof presenteerde de Actieagenda Integratie en Open en Vrije Samenleving. Verder was er deze week in de Tweede Kamer eindelijk het debat over het aanpakken van de radicale islam in Nederland, naar aanleiding van de parlementaire ondervraging uit 2020.
Maar schieten we ons met de voorgestelde maatregelen niet in de voet? Hoeveel moskeeën zullen er straks worden aangepakt? En hoeveel clubjes die kritische lezingen organiseren over windmolens of asielzoekers? De bedoeling van de wet is goed, maar de haatbaarden haten straks waarschijnlijk ongestoord door, terwijl de echte vrije samenleving wordt ondermijnd.
Ondertussen zet Elon Musk in Amerika met zijn DOGE-operatie de spotlight op de gesubsidieerde leugenindustrie die met miljarden belastinggeld de wereldbevolking de afgelopen decennia hersenspoelde.
Over de Nederlandse variant van deze industrie hoor je weinig, maar ook van ons belastinggeld zijn miljarden uitgekeerd aan clubjes als Milieudefensie, Solidaridad, Cordaid en het Wereld Natuurfonds om de publieke opinie te beïnvloeden over klimaat, gender, en 'social justice' onderwerpen.
Marianne Zwagerman en Maurice de Hond bespreken het in een nieuwe editie van Dwars door de Politiek. Elke zondagochtend om 11.00 uur live op YouTube, X en Linkedin. Je wekelijkse subsidievrije lichtpuntje tussen WNL op Zondag en Buitenhof. Kijk en praat met ons mee!
We maken Dwars door de Politiek gratis te zien voor iedereen. Wil je ons werk steunen? Word dan lid van van de Club van Dwarskijkers op DwarsNieuws of lid van Maurice.nl. Voor maar 15 euro per jaar (incl. BTW) maak je mogelijk dat wij programma’s zoals deze kunnen maken én krijg je toegang tot exclusieve content zoals columns en podcasts.
Vanavond, zondagavond om 20.00 uur, eindelijk weer eens naar het 8 uur journaal gekeken. Het is onvoorstelbaar dat de NPO avond aan avond haar nepnieuws kan verspreiden. Rutte mocht ook nog even ongestraft vertellen dat bij een eventuele vrede tussen Rusland en Oekraïne, Putin zich toch echt aan de afspraak moet houden, anders.... Deze hele enge enge man vergeet te vertellen dat vanaf de jaren 90 van de vorige eeuw, Rusland zich aan alle afspraken heeft gehouden, EU, Amerika en NAVO voor geen cent. Het westen is van dag tot dag opgeschoven naar het oosten(zie lidstaten EU). Ongelooflijk dat zo'n verslaggever deze simpele vraag niet wilde stellen. De Nederlandse Publieke Omroep is tot op het bot verrot. Het item over de Duitse verkiezingen was lachwekkend en niet serieus te nemen. Dat er nog mensen naar kijken bewijst hoe intens dom deze mensen zijn dat ze zich dag in dag uit laten voorliegen.
Anonymous heeft gereageerd op tienduizenden claims over: “Glyfosaat is gif. Dat kan je lezen in de bijsluiter. De voordelen en ‘economies of scale’ van…”
1 reacties :
Vanavond, zondagavond om 20.00 uur, eindelijk weer eens naar het 8 uur journaal gekeken. Het is onvoorstelbaar dat de NPO avond aan avond haar nepnieuws kan verspreiden. Rutte mocht ook nog even ongestraft vertellen dat bij een eventuele vrede tussen Rusland en Oekraïne, Putin zich toch echt aan de afspraak moet houden, anders....
Deze hele enge enge man vergeet te vertellen dat vanaf de jaren 90 van de vorige eeuw, Rusland zich aan alle afspraken heeft gehouden, EU, Amerika en NAVO voor geen cent. Het westen is van dag tot dag opgeschoven naar het oosten(zie lidstaten EU). Ongelooflijk dat zo'n verslaggever deze simpele vraag niet wilde stellen. De Nederlandse Publieke Omroep is tot op het bot verrot. Het item over de Duitse verkiezingen was lachwekkend en niet serieus te nemen. Dat er nog mensen naar kijken bewijst hoe intens dom deze mensen zijn dat ze zich dag in dag uit laten voorliegen.
Een reactie posten